Jak zaproponować partnerce nowe pomysły na sypialne igraszki?

1626

Niektóre pary na pewnym etapie przeżywają kryzys, jeśli chodzi o życie seksualne. Nie sprawdzają się już wtedy stare metody, które zaczynają być nudne i powtarzalne. Trzeba wtedy zaprezentować partnerce nowe pomysły, a nie szukać odskoczni na portalu randkowym typu sexklasa. Nie zawsze jest to jednak łatwe. Nie każda kochanka chce słyszeć, że stare metody nie działają i musi coś zmienić. Może poczuć się urażona i uznać, że nie jest już dla partnera atrakcyjna. Trzeba zaprezentować dobre argumenty i odpowiednio dobierać słowa. Jak zaproponować partnerce swoje nowe pomysły? 

Zaproponowanie ciekawych pomysłów 

Partnerka musi usłyszeć sensowne pomysły na sypialne igraszki, zanim zdecyduje się na zmianę nawyków. Nie należy wtedy przesadzić, bo można ją całkowicie odstraszyć od zabawy. Niekoniecznie należy decydować się od razu na gadżety BDSM – być może przyjdzie na to pora kiedyś. Początkowo wystarczy zaproponowanie nowych pozycji seksualnych albo pikantny film. Na przebieranki albo gadżety erotyczne przyjdzie czas później. Najpierw trzeba sprawdzić, do czego zdolna jest kochanka w łóżku. 

Przedstawienie argumentów za zmianą nawyków 

Partnerka nie zawsze może rozumieć, dlaczego chłopak (lub dziewczyna) chce w ogóle zmieniać swoje nawyki. Czasami ciężko wytłumaczyć, że seks nie jest już tak pociągający tak jak kiedyś. Trzeba wytłumaczyć, że nie chodzi wcale o atrakcyjność partnerki – takie sytuacje w związkach się po prostu zdarzają. Nowe pomysły na igraszki spowodują, że wróci dawny pociąg i pasja – na czym skorzystają obydwie strony. Dziewczyny mogą różnie reagować na takie propozycje – niektóre powinny zgodzić się właściwie od razu. 

Odpowiednie dobieranie słów 

Zaproponowanie partnerce nowych pomysłów musi być przemyślane. Powiedzenie jej wprost, że nie jest ona tak podniecająca jak bardziej – może skończyć się katastrofą. Trzeba dokładnie ważyć każde słowa, gdzie najlepiej rozplanować sobie cały dialog. Należy być przygotowanym na każdy argument. Można zdziwić się jak łatwo może przebiec taka rozmowa. Wystarczy trochę odwagi, żeby już na zawsze zmienić swoje życie erotyczne, a tym samym poprawić relacje w związku.

5/5 - (1)