Pozycje seksualne, które pokochają mężczyźni

759

To, że facet może zawsze, wszędzie i w każdej pozycji mu jest dobrze- byle by był seks to mit. Są pozycje, które mężczyźni lubią bardziej. Poniżej pozycje do wypróbowania, za które twój partner Ci podziękuje.

Pozycja „huzarska”

Poziom trudności: 1/5

Satysfakcja kobiety: 3/5

Satysfakcja mężczyzny: 4,5/5

Mężczyzna siedzi, a kobieta leży przed nim unosząc nogi i kładzie je na jego ramionach. Ta pozycja umożliwia twojego mężczyźnie głęboką penetrację i znakomite dopasowanie penisa do pochwy. Jest to również idealna pozycja dla mężczyzn o mniejszych rozmiarach. W tej pozycji orgazm przychodzi bardzo szybko, więc jeśli Twoja partnerka nie lubi szybkich numerków, zagwarantuj jej dogłębną grę wstępną.

Pozycja na pieska

poziom trudności: 1/5

satysfakcja kobiety: 4/5

satysfakcja mężczyzny: 5/5

Facet klęka za kochanką, kobieta pochyla się do przodu, może klęknąć podpierając się na łokciach lub dłoniach. Im wyżej znajdą się pośladki, tym stosunek będzie głębszy. Pozycja ta jest łatwa i zazwyczaj jest pierwszą od tyłu, na którą decydują się pary. Widok kobiecych pośladków może dodatkowo wzmożyć podniecenie. Dodatkowo mężczyzna ma pełną kontrolę nad kobietą oraz tempem zabawy.

Pozycja misjonarska

poziom trudności: 1/5

satysfakcja kobiety: 4/5

satysfakcja mężczyzny: 4/5

W wersji podstawowej kobieta leży na plechach z wyprostowanymi i lekko rozwartymi nogami. Partner na niej leży i nadaje tempo. Niewątpliwą zaletą tj pozycji jest to, że nadaje się zarówno dla laików jak i dla par, które lubią bliskość i obserwowania siebie w trakcie orgazmu. Partner może kontrolować sytuację, jednak kobieta nie musi być bierna. To pozycja, którą możecie modyfikować do woli, wszystko zależy od tego, na co macie ochotę i co siedzi w waszej głowie.

Pozycja „struna”

poziom trudności: 1,5/5

satysfakcja kobiety: 4/5

satysfakcja mężczyzny: 5/5

Partnerka kładzie się na brzuchu, a partner na niej. Ważne by pod miednicą położyć poduszkę czy koc, ponieważ uniesiona miednica pozwala na wyjątkowo głęboką penetrację. Duża przyjemność bez większego wysiłku. Jeśli jednak partner jest wagi cięższej nie polecamy tej pozycji.

Pozycja „ośmiornica”

poziom trudności: 2/5

satysfakcja kobiety: 5/5

satysfakcja mężczyzny: 5/5

Partner kładzie się na boku i unosi nogę. Kobieta klęka i wsuwa się pomiędzy uda partnera. Pozycja ta bardzo często kończy się potężnym orgazmem. Jeśli więc zależy wam na wielkim bum to polecamy tą pozycję.

To tylko kilka pozycji, które sprawią, że wasz facet poczuje się odpowiednio zadbany. Zachęcamy więc do wypróbowania, bo korzyści są oczywiście obustronne.


Źródło: blog o seksie

5/5 - (1)