Seks prezent dla ukochanej – co możesz jej dać w wyjątkowe okazje?

1615
Seks prezent dla ukochanej – co możesz jej dać w wyjątkowe okazje?
Seks prezent dla ukochanej – co możesz jej dać w wyjątkowe okazje?

Każdy facet, zazwyczaj w ostatniej chwili kupuje prezent dla swojej kobiety – ale zwykle naprawdę nie wiemy, co mamy jej dać. Dlatego już dziś przedstawimy najlepsze pomysły na prezent dla twojej wybranki serca!

Seks prezent dla ukochanej – co możesz jej dać w wyjątkowe okazje?

Pamiętaj o odpowiednim zapakunku!

Najlepiej jest go spakować tak, aby dobrze wyglądał. Pamiętaj, że opakowanie jest dla kobiety cenniejsze niż jego zawartość – bo prezent może kosztować nawet kilkanaście złotych – o ile prezentuje się dobrze. Dlatego warto podarować dodatkową złotówkę, by później ona mogła cieszyć się prezentem.

Zapytaj teściowej

Twoja „mama” z pewnością będzie wiedziała, jaki jest wymarzony prezent twojej ukochanej, ale zazwyczaj nie jest tani, więc lepiej nie podążaj za jej słowami. W końcu mama zawsze chce dla swojej córki jak najlepiej, prawda? Pamiętaj jednak, że cena prezentów nie powinna być zbyt wysoka. W ostateczności możesz nawet zapytać ją osobiście, czego chce – ale oczywiście zwykle nie możesz tego zrobić bezpośrednio, ponieważ wtedy się obrazi. Najlepiej zapytać jej najlepszą przyjaciółkę, jaki prezent urodzinowy dostała. W ten sposób na pewno dowiesz się, czego chce twoja ukochana.

Zabawki erotyczne – taki prezent, gdy jesteście tylko we dwoje

To bardzo nietypowy prezent, dlatego lepiej go podarować, kiedy mieszkacie samotnie – niż na rodzinnym spotkaniu. Oczywiście bielizna erotyczna zadowoli prawie każdą kobietę, ale trzeba tu uważać – bo jeśli Twoja kobieta nie lubi uprawiać seksu – możesz mieć duże kłopoty. Dlatego prosimy o wcześniejsze omówienie z nią takich prezentów. Panie również zdają sobie sprawę, że takie zabawki erotyczne to raczej prezent dla Ciebie niż dla niej, więc postaraj się z nią coś wybrać, bo inaczej może się zdenerwować.

Ręcznie wykonane prezenty są w cenie

Oczywiście, jeśli masz odpowiednie umiejętności (na przykład możesz rzeźbić, lub malować), kobietom zawsze się to spodoba. W końcu każdy może kupić paczkę czekoladek w sklepie, prawda? Dla kobiet ważne jest to, że nawet jeśli prezent nie jest najlepszym prezentem – jest ręcznie robiony i zajęło ci to trochę czasu, aby ją zadowolić. W końcu nawet jeśli prezent nie będzie do końca świetnie wykonany, to gwarantujemy, że i tak zapewne się z niego ucieszy.

5/5 - (4)