Zabawki erotyczne dla dorosłych – poradnik 2021

475
Zabawki erotyczne dla dorosłych – poradnik 2021
Zabawki erotyczne dla dorosłych – poradnik 2021

Odkrycie seks zabawek to dla wielu osób ciekawy etap w ich życiu, ponieważ wiele osób szukając odpowiedzi na wciąż rosnące potrzeby, stara się usatysfakcjonować siebie, bądź partnera jeszcze bardziej. Co więc trzeba wziąć pod uwagę, wybierając swoje seks zabawki? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zabawki erotyczne dla dorosłych – poradnik 2021

Materiał, z którego zabawka jest wykonana

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest materiał, z którego ta zabawka jest wykonana. Jednym z najbezpieczniejszych materiałów jest silikon – oczywiście można też użyć zabawek ze stali chirurgicznej lub szkła, ale skoro dopiero zaczynasz, silikon będzie najlepszym wyborem.

Czyszczenie

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest czyszczenie zabawek po użyciu. W końcu będziesz zapewne ich używać wielokrotnie, więc twoją zabawkę należy myć przed i po każdym użyciu. Powyższe materiały dobrze sprawdzają się w kontakcie z wodą i środkami czyszczącymi używanymi do gadżetów. Decydując się na zabawki elektryczne lub bateryjne upewnij się, że obudowa jest wodoodporna i przede wszystkim łatwo ją wyczyścić.

Przedyskutuj to z partnerem

Pamiętaj, jeśli masz partnera, zabawka musi być odpowiednia dla obu stron – zarówno i ciebie, jak i partnera – jeśli jednak nie wiesz jak o tym porozmawiać, to odwiedź swój ulubiony blog dla kobiet w internecie, tam na pewno znajdziesz mnóstwo porad na ten temat. Nie nalegaj na kupowanie gadżetów, które się wam nie podobają. Dlatego najlepiej o tym porozmawiać, ponieważ bez problemu znajdziesz zabawkę odpowiednią dla obu użytkowników, która w bezpieczny i przyjemny sposób pomoże ci bawić się w łóżku.

Przydatność

Coraz więcej par używa zabawek erotycznych po to, aby bawić się po prostu lepiej w łóżku, bo w końcu nie ma nic gorszego niż monotonia sypialni. Warto jednak pamiętać, aby używać ich z rozwagą i żeby one w pewnym momencie nie stanowiły głównej atrakcji seksu. Zabawki erotyczne służą głównie do urozmaicenia, a nie zastępowania seksu. Ich rosnąca popularność pokazuje, że coraz chętniej akceptujemy nowe doświadczenia łóżkowe. Warto jednak pamiętać, że w łóżku najważniejsza jest nasza wzajemna satysfakcja seksualna. Dlatego nie powinniśmy używać gadżetów jako podstawy seksu – bo są one tylko substytutem dobrego seksu.

Czy seks zabawki są również dla singli?

Oczywiście, niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie, możesz używać zabawek erotycznych – w końcu samotni mężczyźni i kobiety bardzo lubią zabawki erotyczne. Ponadto możesz z nich korzystać w dowolny, i wygodny dla ciebie sposób. Wiele osób używa zabawek erotycznych po wyjęciu z pudełka na dwa sposoby – do samodzielnego użytku lub do masturbacji. Oczywiście to, że podaliśmy takie przykłady, nie oznacza, że nie możesz ich używać w inny sposób – zależy to tylko od twoich życzeń. Pamiętaj, aby nie zrobić sobie krzywdy!

5/5 - (3)